DOPRAVNÍ NEHODA – UVOLNĚNÍ KOMUNIKACE, ODTAŽENÍ // 7.6.

DOPRAVNÍ NEHODA – UVOLNĚNÍ KOMUNIKACE, ODTAŽENÍ // 7.6.

7.6. Rakov- osobní vozidlo nabouralo do sloupu

1:56 byl vyhlášen požární poplach pro jednotku SDH Opatovice

Jednotka vyslána KOPIS Olomouc k dopravní nehodě do obce Rakov. Na místě jsme zjistili, že se jedná o osobní automobil, který čelně narazil do sloupu nízkého napětí, který významně poškodil. Ve vozidle se nenacházela žádná osoba. Vozidlo nastartováno . Jednotka provedla vypnutí motoru a odpojení akumulátoru. Oznamovatelé na místě uvedli, že v době jejich příchodu se zde nikdo nenacházel. S ohledem na poškození vozidla předpokládáno zranění osoby. Prováděno prohledávání přilehlých zahrad – negativní. Z důvodu nebezpečí ztráty stabilizace sloupu zajištěno okolí. Předáno velení HZS Hranice. Následně po dohodě s VZ návrat na základnu.