DOPRAVNÍ NEHODA – VYPROŠTĚNÍ OSOB // 11.7.

DOPRAVNÍ NEHODA – VYPROŠTĚNÍ OSOB // 11.7.

11.7. Valšovice- osobní vozidlo v příkopu

16:26 byl vyhlášen požární poplach pro jednotku SDH Opatovice

Jednotka vyjela k nahlášené dopravní nehodě s nutností vyproštění osob mezi obcemi Valšovice a Teplice n/B. Po příjezdu naší jednotky, která se na místo dostavila jako první, bylo zjištěno že se jedná o nehodu jednoho osobního vozidla, které sjelo z vozovky a skončilo na střeše v lese. Uvnitř se nacházela jedna zaklíněná osoba, kterou jsme vyprostili bez pomoci hydraulického vyprošťovacího zařízení. Po příjezdu ZZS jsme osobu předali do jejich péče, zároveň bylo provedeno protipožární opatření na havarovaném vozidle. Po celou dobu zásahu prováděli členové jednotky řízení dopravy. Poté následoval návrat na základnu.