Netradiční hasičská soutěž Partutovice

V pátek odpoledne se družstvo našich mužů zúčastnilo Netradiční hasičské soutěže v Partutovicích. Soutěž je specifická v tom, že trať je ve tvaru písmene Z.  Je to takové zpestření v sezóně, proto se této soutěže pravidelně každý rok účastníme.
Když jsme se připravovali “vercajk“, zatáhlo se a začalo pršet. Naštěstí i rychle přestalo a útok jsme si mohli v klidu odběhnout. A nebyl odběhnutý vůbec špatně. Časomíra ukazuje čas 18,14 s, což nás řadilo na průběžné druhé místo. A to se nám podařilo udržet až do konce. Od třetího místa nás zachránila pouze setina, která nás dělila od kluků z Luboměře, kteří dokončili svůj útok v čase 18,15 s.

Ve večerních hodinách se přesouváme na noční soutěž do Němetic.