Okresní kolo mladých hasičů

O víkendu 23.5. a 24.5. proběhlo okresní kolo hry Plamen.
V sobotu 23.5. se mladí hasiči utkali ve štafetách na stadioně SK Hranice. Mladší družstvo bylo po branném závodě na místě třetím, starší družstvo na místě druhém.
Všechny děti jak v mladší kategorii, tak ve starší kategorii se velice snažily. Po sobotních štafetách bylo mladší družstvo na místě třetím a starší družstvo na místě čtvrtém.
V neděli se soutěž přemístila na fotbalové hřiště do Skaličky, kde měli děti na programu požární útoky.
Mladší družstvo svoji pozici neudrželo, v požárním útoku byli diskvalifikování, z důvodu nenašroubovaného koše. Tato chyba naše mladší hasiče posunula až na šesté místo z celkově 21 družstev.
Starší kamarádi požární útok dokončili a obhájili krásné čtvrté místo z celkově 23 družstev.
Všem dětem děkujeme za snahu a blahopřejeme k úspěchu!
Radka Pazderová a Pavlína Vašíčková
Vedoucí mladého kolektivu
okresní kolo MH (2) okresní kolo MH (3) okresní kolo MH (4) okresní kolo MH (1)