Okresní kolo PLAMEN 25.-26.5.2019

Okresní kolo PLAMEN 25.-26.5.2019

O víkendu 25.5. a 26.5.2019 proběhlo okresní kolo hry Plamen.

V sobotu se mladí hasiči utkali ve štafetách na stadionu v Hranicích. Mladší žáci zde absolvovali štafetu CTIF, štafetu 4x60m a štafetu dvojic. Starší žáci měli navíc k těmto štafetám požární útok CTIF. 

V neděli se soutěž přemístila na fotbalové hřiště do Soběchleb, kde měli děti na programu požární útoky.Mladší družstvo skončilo celkově nádherném třetím místě z celkově 20 družstev. Starší družstvo skončilo celkově na krásném šestém místě z celkově 24 družstev. Oběma družstvům patří velká gratulace od vedoucích i od mladých instruktorů mládeže. 

Během úvodního nástupu proběhlo vyhodnocení soutěže Požární ochrana očima dětí, kde se umístila Terezka Vašíčková na třetím místě v okresním kole.

Radka Pazderová Vedoucí kolektivu mladých hasičů