Pohárovka Kunovice

Pohárovka Kunovice

V sobotu zavítalo družstvo našich žen na pohárovou soutěž do Kunovic. Počasí, které v sobotu panovalo, bylo vysloveně letní (až moc letní) a proto bylo čekání, než na nás přijde řada, opravdu nekonečné.
Na startovní čáru jsme se postavily jako jedno z posledních družstev celého dne. A jelikož naše Maruška byla v Přerově na Mistrovství České republiky MHJ a ČHJ, musely jsme si sehnat náhradu. Proud nám tedy zaběhla Simča ze Špiček, za což ji patří velký dík.
A to čekání v tom horku se vyplatilo. Bylo odstartováno, zadek super, rychlá voda, holky parádně rozběhlé, terče svítí a časomíra ukazuje čas 17,22 s. (PP:17,21). Tenhle čas pro nás znamenal první místo a před holkami na druhém místě jsme měly pěkný náskok (Kunovice, čas 17,85 s.).
kunovice-1 kunovice-2 kunovice-3 kunovice-4 kunovice-5 kunovice-6 kunovice-7Čas, kterého jsme dnes dosáhly, patří k našemu druhému nejlepšímu. A za zmínku určitě stojí i téměř totožné sestřiky. Na závěr se vyhodnocoval nejlepší proudař a proudařka dne. Vítězství patřilo naši pravé proudařce.