Slavnostní otevření zrekonstruované hasičské zbrojnice

V sobotu, 30. dubna, byla v Opatovicích po dvouletém odkladu způsobeným epidemií covidu oficiálně otevřena zrekonstruovaná hasičská zbrojnice. Slavnostního přestřižení pásky se ujala starostka obce, Dagmar Navrátilová, velitel JSDH Opatovice, Dalibor Vašíček, a starosta SDH Opatovice, Radek Klanica. Velké poděkování patří všem, kteří se jakýkoliv způsobem zasloužili o zajištění financí a úspěšnou realizaci celé akce, která rozhodně nebyla jednoduchá Během rekonstrukce bylo nutno rychle vyřešit spoustu akutních problémů, které se vyskytly. Zvláštní poděkování patří členům sboru a jednotky SDH Opatovice, kteří během uplynulých dvou a půl let při samotné rekonstrukci a dalších dokončovacích pracích odpracovali řádově několik tisíc hodin .