Souhrn událostí z 10.3.

Souhrn událostí z 10.3.

V neděli 10.4. jednotka vyjela celkem ke 4 událostem. 

 

1) 7:43 TECHNICKÁ POMOC – ODSTRANĚNÍ STROMU

Jednotka vyjela k pokácení spadlého stromu přes komunikaci z Opatovic směrem na Ústí. 


2) 18:15 ZÁCHRANA OSOB A ZVÍŘAT – UZAVŘENÉ PROSTORY, VÝTAH

Jednotka byla vyslána k otevření bytu, ve kterém se měla nacházet osoba, do obce Dolní Nětčice. Po příjezdu na místo jsme prováděli průzkum a zjišťovali možnosti jak vniknout dovnitř objektu. Krátce na to přijela jednotka HZS stanice Lipník n/B, která provedla vniknutí do objektu za pomocí vylomení FABky. Uvnitř byla nalezena jedna osoba kterou si převzala do péče ZZS.

3) 21:14  POŽÁR – VÝŠKOVÉ BUDOVY


Jednotka vyjela k nahlášenému požáru výškové budovy do Hranic na Jaselskou ulici. Již cestou k zásahu byly zřejmé informace, že se nejedná o požár a tedy došlo jen k technické závadě na spotřebiči a následnému přehřátí jističe. 
V okamžiku jízdy k zásahu byla nahlášená další událost a do dopravní nehoda osobních aut u Hustopeč nad Bečvou. 
Členové v zásahovém automobilu Scánia byli převeleni na tuto nehodu a DA Crafter pokračoval do Hranic. 

4) 21:23 DOPRAVNÍ NEHODA – ÚKLID VOZOVKY

Do spadlého stromu přes celou šířku silnice narazily z obou stran osobní auta.
Členové jednotky při příjezdu k nehodě provedli odklizení stromu z komunikace a následnému úklidu uniklých provozních kapalin z nabouraného osobního automobilu.