Ukončení VC OSH Přerov MH

Ukončení VC OSH Přerov MH

V sobotu 16.9. proběhlo poslední kolo VC OSH Přerov MH ve Špičkách. 
Naši mladší hasiči se na startovní čáru postavili jako druhé družstvo z celkově 21 družstev. Požární útok předvedli nádherný, v této soutěži obsadili celkově páté místo. Poslední soutěž naše mladší hasiče posunula až na krásné sedmé místo z celkově 19 družstev zařazených do VC OSH Přerov MH.
Starší kamarádi měli velice těžký úkol. Před dnešním kláním byli na druhém místě, dva body za vedoucím družstvem z Olšovce. Požární útok předvedli krásný, ale na družstvo s Olšovce čas nestačil. V této soutěži jsme se umístili na třetím místě a celkově na druhém místě z celkově 15 družstev zařazených do VC OSH Přerov MH.
 
Všem dětem moc gratulujeme k  úspěchu.
 
Radka Pazderová a Pavlína Vašíčková
Vedoucí kolektivu mladých hasičů