Velikonoční prázdniny mladých hasičů

V termínu 1. – 3. 4. 2015 jsme s mladými hasiči jeli na chatu v Dolním Žlebu. Ihned po příjezdu a ubytování na krásné chatě, jsme absolvovali krátkou vycházku do okolí a večer zakončili opékáním kabanosu. Večerní program děti doplnily různými hrami, které si samy připravily.
Další den jsme dopoledne za velmi střídavého počasí realizovali túru do nedalekého města Šternberk, kde si děti mohly prohlédnout náměstí. Po návratu na chatu a obědě jsme se vydali do nedalekého Centra zdraví v Bohuňovicích, kde se všichni vyřádili na tobogánu a v bazéně. Večer bylo znát, jak jsou děti unaveny, ale i tak jsme se opět všichni zapojili do předem připravených her.
Poslední den našeho pobytu jsme po krátké vycházce uklidili chatu a po obědě jsme se vydali směr Olomouc do Vlastivědného muzea. Následně už nás čekala jen cesta domů.

Radka Pazderová a Pavlína Vašíčková, vedoucí mladých hasičů