Družstvo mužů

Historické kořeny datují vznik týmu již v roce 2002. Členové tehdy běhali za mladé hasiče. Postupem času však stoupali kategoricky výš, až skončili v mužské kategorii, kterou běhají od roku 2012, kdy nahradili předešlý tým.
Začátky byly pro kolektiv obtížné a konkurenci, která tehdy v mužské kategorii byla, se prakticky nemohli rovnat. S přibývajícími roky a zkušenostmi se kvalita týmu rapidně zvedala. Přišly první úspěchy, první časy, které stály za pozornost. Rok 2014 byl pro nás zatím nejúspěšnější, kdy jsme dokázali vybojovat naše první pomyslné zlato v požárním útoku na tři hadice „B“.
V současné době jsme mezi sebe přivítali nového člena, který nyní projde náročnou aklimatizací a výcvikem.
Po celou dobu našeho působení usilovně trénujeme a připravujeme se na další závody, do kterých dáváme absolutně všechno.

Složení:

Libor Roman – trenér