Noční družba v Tísku

V sobotu 30.5.2015 jsme se vydali za našimi kamarády z družebního sboru v Tísku na jejich tradiční noční soutěž. Na start jsme šli jako páté mužstvo, což pro nás byla výhodná pozice, neboť jsme ještě měli dostatek světla oproti zbylým týmům. I přesto, že jsme si museli jednoho člena půjčit, se nám útok nadmíru povedl. Na časomíře nakonec svítil čas 15,205 vteřiny. V konečném součtu to pro nás znamenalo skvělé druhé místo.

Po skončení oficiální soutěže jsme se ještě zúčastnili klání o soudek piva, do kterého bylo nominováno prvních pět nejlepších týmů. Opět z toho bylo druhé místo, kvůli výraznému prostřiku levého proudaře.

Nakonec jsme hodili kus řeči s tiseckými hasiči, kteří se o nás po celou dobu soutěže výborně starali. Zároveň jsme je pozvali na naši soutěž, která se uskuteční 20. června.

Domů jsme zavítali na druhý den ráno.IMG_20150531_084540