Soutěž v Opatovicích

Již 49. ročník soutěže O pohár zastupitelstva obce Opatovice hostilo tuto sobotu hřiště Pod hory v Opatovicích. Na výborně připravené trati předvedlo své výkony 18 družstev mužů, 11 družstev žen a v kategorii „nad 35 let“ se představily tři týmy mužů a jeden žen. Mužskou kategorii ovládlo v čase 17,32 družstvo z Kunovic, následováno jen těsně druhou Mladcovou a na místě třetím skončili hasiči z Radkovy Lhoty. Domácím se útok příliš nevyvedl a za čas 21,68 brali až jedenácté místo. V přestávce před kategorií žen ukázali i ti dříve narození hasiči, že nic ze svého umu nezapomněli. Zvítězilo družstvo hasičů z Valšovic, na druhém místě se umístily ženy z Opatovic, které dokázaly srazit terče o sekundu rychleji než domácí borci. Ti si tak odnesli cenu za místo třetí, když po technickém problému na levém proudu se časomíra zastavila na čase 26,50. Pravý proud byl sražen již v čase 17,54, a to by stačilo na vítězství v této kategorii. Ženskému pořadí dominovaly ženy z Radíkova s časem 17,32, následovány holkami z Kunovic a Milotic. Domácí děvčata si odnesla pohár za páté místo a čas 19,21.

2015 výsledková listina dospělých

Opatovice (1) Opatovice (2) Opatovice (3) Opatovice (4) Opatovice (5)