Závod požárnické všestrannosti mladých hasičů

V sobotu 7.10.2017 se uskutečnil Závod požárnické všestrannosti mladých hasičů ve Vysoké.
Za náš sbor byla připravena jedna hlídka mladších dětí a dvě hlídky starších dětí.
Mladší děti mají délku tratě 2 km a starší děti 3 km.
Všechny děti museli splnit disciplíny : střelba ze vzduchovky, překonání překážky po vodorovném laně, základy topografie, uzlování, požární ochrana a zdravověda.
Mladší družstvo se umístilo na krásném 10. místě z celkové konkurence 25 družstev a starší družstvo na skvělém 4.místě z celkově 27 družstev.
Mladší hlídka běžela ve složení : Matýsková Kateřina, Šulcová Markéta, Havlásková Hana, Minář Daniel a Hasilík Petr, náhradník Hanáková Antonie.
Starší hlídky běžely ve složení : A družstvo – Rorečková Karolína, Kobliha Lukáš, Kostruchová Adéla, Hasilík Filip a Havlásková Eliška. B družstvo – Vašíčková Tereza, Pazdera Petr, Musilová Karolína, Číhalová Marie a Číhalová Daniela.

Všem dětem blahopřejeme k dosaženým výsledkům!

Radka Pazderová a Pavlína Vašíčková
Vedoucí kolektivu mladých hasičů